İnfrared Isıtıcı

Günümüzde hem iç hem de dış mekânları ısıtmak için özellikle infrared ısıtıcı çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Çok güçlü ısıtma yeteneği olan bu ısıtıcılarda modellerinde donanım, teknoloji, ve tasarım olarak alternatif seçenekler sunulur. Bu açıdan sayfamızda geniş seçeneklerle yer alan bu ürünleri detaylı şekilde inceleyebilir ve ihtiyacınıza göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Mesela, MVR- 1800 M Vertrio Isıtıcı dijital termostatlı, uzaktan kumandalı, opsiyonel ısı ayarlı, duvar tipi infrared ısıtıcı modeli olarak popüler seçeneklerden birisidir. Bu modelin kule tipi tasarımı da bulunur. Kule tipi modelinde taşıma kulpu özelliği kolay kullanım sağlar. LX-2861 şömine modeli devrilme emniyetli, 2700 Watt gücünde verimli bir ısıtıcı seçeneğidir. EX-23 Ecoray modeli duvara ve tavana monte edilebilen, 2300 Watt gücünde, kolay taşınabilen bir modeldir. Yüksek ürün kalitemizi, modellerimizi kullanırken her detayda yaşayabilirsiniz. Sayfamızda sizlere sunduğumuz ürünleri teknik açıdan inceleme imkânınız vardır. Uygun fiyatlar, kampanyalar ve indirimlerle her zaman bütçenize uyacak seçeneklerle satın alabilirsiniz.

İnfrared Isıtıcı Çeşitleri Nelerdir?

Kızılötesi ışınlar yayarak ısıtma yapan infrared ısıtıcı çeşitleri, havayı ısıtmadan direk yönlendiği alanı ısıtır. İç ve dış mekânlarda kullanılabilen infrared ısıtıcı çeşitleri elektrikle çalışır. Anında ısıtan ve çok güçlü ısıtma yeteneğine sahip olan bu ısıtıcılar özelliklerine göre farklı modeller sunar. Özellikle açık havada güçlü ısıtma etkisiyle tercih edilir. Şömine model, kule tipi model, duvar tipi model, ayaklı model seçenekleriyle her türlü kullanım ihtiyacına hitap eder. Watt gücü olarak da farklı güçte cihaz seçenekleri bulunur. Uzaktan kumanda, zaman ayarı gibi dijital özellikleri olan ısıtıcı modelleri de vardır. Elektrikli ısıtıcılar içinde en çok tercih edilen ısıtıcı seçenekleridir. Mini şömine tarzındaki modeller 20 metrekare alanda güçlü ısıtma sağlar. Kule tipi modeller tasarım şıklığı, işlevsellik ve güçlü ısıtma özellikleriyle cafe ve restoranların açık alanlarında yaygın olarak kullanılır. Sayfamızda yer alan ısıtma sistemlerinde son teknoloji donanımlar sunulur. Kullanım alanına ve ısınma ihtiyacına göre aradığınız ısıtıcı modelini ürünlerimiz arasında kolaylıkla bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

İnfrared Isıtıcılar Nerelerde Kullanılır?

Açık ve kapalı yaşam alanlarında en çok tercih edilen elektrikli ısıtıcı çeşitleri infrared ısıtıcı seçenekleridir. Konutlarda, cafe tarzı işletmelerde, çay bahçelerinde, spor salonlarında, atölyelerde, tamirhanelerde, yemekhanelerde, düğün salonlarında ve daha birçok yaşam alanında bu ısıtıcı modelleri kullanılır. Açık havada sıklıkla tercih edilen infrared ısıtıcı modelleri, hızlı şekilde ortamı ısıtma özelliği ile aniden ihtiyaç duyulduğunda kullanılmak üzere tercih edilen ısıtıcılardır. Elektrikle çalışan infrared ısıtıcı modelleri elektriğin olduğu her yerde pratik kullanım sağlar. Şantiyeler gibi iş sahalarında da çok yaygın olarak tercih edilir. Çok yönlü kullanım olanakları sunan bu tarz ısıtıcı modelleri teras ve balkon gibi dış mekan kullanımları için de popüler seçeneklerdir. Küçük, orta ve büyük tasarım modelleriyle her türlü kullanım alanı için uygun çeşitleri bulunur. Isıtılacak alanın özelliklerine göre model özellikleri belirlenebilir. Kule tipi, duvar tipi, ayaklı tasarımlar farklı alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Isıtma kapasitesi, tasarım, donanım özellikleri açısından alternatif modelleri Luxell kalitesiyle sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İnfrared Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

Elektrikli ısıtıcı modelleri arasında çok yönlü kullanım olanaklarıyla öne çıkan infrared ısıtıcı modelleri, pratik ve kullanımı kolay ısıtma sistemleridir. Duvara monte ya da taşınabilir şekilde kullanılabilir. Montaj gerektirmeyen bu pratik ısıtıcılar kablo ile prize takılarak çalıştırılabilir. Isıtıcı kullanıma başlanmadan önce ısıtıcının kullanılacağı yapıdaki elektrik tesisatının gücü bilinmelidir. Bu ısıtıcıların watt gücüne göre tesisat bu gücü kaldırabilir durumda olmalıdır. Bu elektrikli ısıtıcılarda güvenlik emniyeti bulunur. Bu nedenle düşme devrilme gibi durumlarda risk yaşanmaz. Ancak kullanım alanına göre cihazı sağlam konumlandırmak gerekir. Cihaza çok yakın objeler ve insanlar olmamalıdır. Çünkü ısıtıcı direk yönlendiği yeri ısıtır. Yani fazla bir sıcaklık oluşur. Isıtıcının üzerine de hiçbir şey örtülmemelidir. İnfrared ısıtıcı modelleri güvenli, sağlıklı ve çok işlevsel modellerdir. Isıtıcı prize takılıp, güç düğmesinden açıldıktan hemen sonra ısıtmaya başlar. Kısa sürede güçlü ısı yayarak ortamı ısıtır. Isıtıcı kullanılırken ısıtıcıyla temas etmemek gerekir. Kullanılmadığı zamanlarda da fişten çıkarılmalıdır. Luxell ısıtıcılarda detaylı talimat kitapçığı bulunur. Daha güvenli, verimli ve kaliteli kullanım için cihazı kullanmadan önce kullanma talimatlarını okuyabilirsiniz.

İnfrared Isıtıcı Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Isıtıcı seçimi yaparken her şeyden önce kaliteli marka tercih edilmelidir. Luxell ısıtıcılar garantili ve yüksek kalitede ürünlerdir. İnfrared ısıtıcı modeli tercihi yaparken kullanım alanı ve kullanım ihtiyaçlarına göre seçim yapılması gerekir. Isıtıcının nerede kullanılacağı, kaç metrekarelik alanı ısıtması beklendiği, kullanım alanının mimari özellikleri gibi detaylara dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Örneğin;, bir cafenin bahçesi için tercih edilecek bir ısıtıcı performans olarak güçlü ve tasarım olarak da estetik olmalıdır. Kule tipi ısıtıcılar cafe tarzı e mekânlar için ideal seçeneklerdir. Evde kullanmak için şömine modelleri tercih edilebilir. Atölye gibi belli zamanlarda ihtiyaç duyulan alanlarda duvar tipi ısıtıcı modelleri ideal tasarımı sunar. İnfrared ısıtıcı model seçimi yaparken sorulacak sorular; iç mekân mı yoksa açık havada mı kullanılacak, kaç metrekarelik alanın ne amaçla ısıtılacak, kullanım alanı açısından yer kaplama sorunu var mı, hizmet sektöründe mi yoksa bireysel amaçla mı kullanılacak, ısıtma performansı olarak ne kadar bir güç beklentisi var ve uzaktan kumanda gibi özelliklere ihtiyaç var mı şeklinde olabilir.

Kullanım Kolaylığına Göre İnfrared Isıtıcı Modelleri Nelerdir?

Kullanım kolaylığı açısından ısıtıcının nerede ne için kullanılacağı önemlidir. Farklı tasarımdaki infrared ısıtıcı modellerinin farklı kullanım kolaylıkları vardır. Örneğin, sık sık taşınacak bir ısıtıcının taşınabilirlik özellikleri ve ebatları bu duruma uygun olmalıdır. Odadan odaya ya da dışarı çıkarılacak ısıtıcı daha hafif ve daha pratik bir model olmalıdır. Sabit olarak kullanılacak ısıtıcılar için duvar tipi ya da kule tipi olarak daha kullanışlı tasarımlardır. İnfrared ısıtıcı çeşitlerinin ebatları kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Zarif ve minimal tasarımlar kullanım alanını daha işlevsel yapar. Teknolojik donanım açısından da pratik kullanım olanakları sunan modeller vardır. Kumandalı ısıtıcı modelleri, pratik kullanım açısından daha etkili modellerdir. Luxell yeni nesil teknolojilerle donatılmış, şık tasarım seçenekleri sunan modellerde yüksek kaliteyi yaşatır. Fiyat - performans açısından memnun kalacağınız ısıtıcı seçeneklerini sayfamızdan bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR