Kule Tipi Vantilatör

Hava soğutma uzmanı kule tipi vantilatör sağlam ve zarif yapısıyla son teknoloji vantilatör seçeneklerinden birisidir. Temiz hava ve serinlik hissini maksimum düzeyde yaşatan Luxell kule tipi vantilatör çeşitleri yaşam alanlarında pratik ve etkili bir soğutma sağlar. Dikey tasarım hem şık bir görünüm sunar hem de yüksek performans sunar. Yer kaplamayan ve sessiz çalışan kule tipi vantilatör çeşitleri 90 derece sağa sola salınım mekaniği ile istenen alanın tümünde etkili olur. 3 kademeli hız ayarı ile istenen serinlik derecesi ayarlanabilir. Luxell son teknoloji kule tipi vantilatör modelleri 3 yıl garantili ürünler olarak dayanıklı ve yüksek performanslı soğutma cihazlarıdır. Salon tipi klimalara benzeyen kule tipi tasarımlarda konumlandırma için özel alana ihtiyaç duyulmaz. Serinlemeyi sağlayacak hava akımı oluştururken, tasarım farkı sayesinde serin hava dağılımını verimli hale getirir. Yaz aylarını serin geçirmek için uygun fiyatlı, etkili ve sağlıklı vantilatör olarak tercih edebileceğiniz bu vantilatörler, şık tasarımıyla da bulunduğu ortama estetik değer katar. Dikey şekilde konumlanan, zarif ve ince tasarım sayesinde istenen her yerde pratik şekilde kullanılabilir. Kule tipi vantilatör modellerinde siyah, beyaz renklerin yanında gri renk seçenekleri de bulunur. Güçlü performans, şık tasarım ve sağlam teknoloji özellikleriyle kule tipi tarzındaki vantilatörler yaşam alanlarını serinletirken uzun yıllar pratik kullanım olanağı da sunar. Sayfamızda uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz farklı vantilatör modelleri sıcak yaz aylarında en büyük yardımcınız olacaktır.

Kule Tipi Vantilatör Modelleri ve Özellikleri

Son teknoloji donanımla yüksek performans sunan kule tipi vantilatör modellerinin donanım ve tasarım özelliklerine göre çeşitli alternatifleri bulunur. LfX-260W modeli uzaktan kumandalı, 45 w gücünde şık tasarıma sahip bir modeldir. 101 cm yükseklikteki ürün 3 kademli hız ayarı ile istenen modda serinlik sağlar. LFX-257W modelinin yüksekliği 71 cm’dir. 2 saatlik zaman ayarı ile programlanabilir. 3 kademeli hız ayarı vardır. Sağa sola salınım özelliği tüm ürünlerde yüksek performans alınmasını sağlar. Düşük ayarda bile yüksek serinletme performansı gösteren kule tipi vantilatör modellerinin siyah, beyaz ve gri renklerde model seçenekleri tercih edilebilir. Doğal, uyku ve normal modlarda çalıştırılabilen ürünler ortam serinliğini istenen ayarda tutma imkanı sunar. Uzaktan kumanda ile istenen serinlik ayarı yapılabilir. Kule tipi vantilatör doğrudan yüksek hızda hava akımı yerine eşit ve daha verimli serinlik sağlar. Luxell teknolojisiyle yüksek kalite standartlarını yaşatan vantilatör modelleri bütçe dostu fiyatlarla satın alınabilir. Dikey olarak konumlanan kule tipi vantilatör modellerinin şık ve zarif tasarımı teknolojik donanımı estetik görünümle tamamlar. Bakır sarım gücüyle sağlam ve etkili motor yapısına sahip olan kule tipi vantilatör modelleri uzun yıllar yüksek kalite performans farkını yaşatır. Bütçe dostu fiyatlarla yüksek kalitede, uzun ömürlü ve tasarruflu vantilatör siparişini sayfamızdan verebilirsiniz.

Kule Tipi Vantilatör Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Salon tipi klima görünümüne sahip olan kule tipi vantilatör tercihi yapılırken teknolojik donanım ve tasarım özelliklerine dikkat etmek gerekir. Motor yapısı ve güzü verimli çalışma standartları için belirleyicidir. Sayfamızda yer alan kule tipi olan vantilatörler bakır sarım gücü motor farkıyla sağlam, dayanıklı ve yüksek performanslı ürünlerdir. Bu tarz bir vantilatörün sağa sola salım kapasitesi de bir diğer önemli detaydır. 90 derece sağa sola salınım kapasitesi ile çalışan Luxell 90 derece salınım özelliği olan vantilatör modelleri mekanı eşit şekilde serinletir. Hız ayarı da bir diğer dikkat edilmesi gereken detaydır. 3 kademeli hız ayarıyla çalışan vantilatörler istenen serinlik derecesinde ayarlanabilir. Uzaktan kumanda özelliği de önemli bir kriterdir. Pratik ve kolay kullanım için vantilatörün kumandalı olması gerekir. Kule tipi vantilatör modellerimiz kumandalı tasarım ile istenen rahatlığı sağlar. Zaman ayarı da dikkat edilmesi gereken teknik özelliklerden biridir. Vantilatörün istenen zaman diliminde açık kalıp ayara göre kapanması ortam serinliğini pratik şekilde ayarlama olanağı sunar. Son teknoloji şık tasarımlı kule tipi vantilatör seçeneklerinde zaman ayarı özelliği de bulunur. Belli saat dilimleri için vantilatör ayarlı olarak çalıştırılabilir. Vantilatör yüksekliği de önemli bir özelliktir. 101 cm ideal yükseklik olarak tercih dilebilir. Mekân içi serinlik, bu seviyede kaliteli şekilde düzenlenir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kaliteli, verimli ve uyun fiyatlı kule tipi vantilatör modellerini Luxell ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Kule Tipi Vantilatör Tavsiye ve Önerileri

Popüler soğutma teknolojileri arasında öne çıkan kule tipi vantilatör çeşitlerinde istenen verimi almak için yüksek kaliteyi yakalamak gerekir. Gürültü yapmayan, yüksek performansta serinlik sağlayan, az elektrik harcayan son teknoloji vantilatörlerimiz tüketicilerin beğenisini kazanan ürünlerdir. Garantili ve güvenilir markadan son teknoloji soğutma cihazı alarak sorunsuz ve kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Vantilatör tesviyelerinde ilk sıralarda yer alan kule tipi vantilatör modellerimiz son teknoloji donanım ve şık tasarım farkıyla popülerdir. Uzun vadede kazançlı çıkmak için siz de Luxell kalitesini tercih edebilirsiniz. Yazın bunaltıcı sıcaklarında rahat ve serin yaşam alanları oluşturmak için ekonomik ve etkili çözüm olarak ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Üçlü motor, sessiz çalışma teknolojisi, şık tasarım ve garantili ürün güvencesiyle kule tipi vantilatör seçeneklerimiz tüketicilerin tavsiye ettiği başarılı ürünlerdir. Luxell kalitesini her detayda yaşayabileceğiniz serinleten teknolojiye Luxell avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Vantilatör modellerinde önemli olan özellikler güçlü performans, sessiz çalışma, salınım kapasitesi gibi özelliklerdir. Sayfamızda yer alan kule tipi vantilatör ürünleri sessiz çalışan, az enerji harcayan, yüksek performansta serinleten son teknoloji ürünlerdir. Son teknoloji vantilatör modellerimiz bütçe dostu fiyatlarıyla da herkesi memnun eder. Ekonomik, verimli ve etkili soğutma cihazı tercihini Luxell kule tipi vantilatör siparişi vererek yapabilirsiniz.

Kule Tipi Vantilatör Modelleri

Klima soğutma etkisine ve estetik görünümüne sahip olan kule tipi vantilatör modelleri son yıllarda en çok tercih edilen popüler soğutma cihazlarıdır. Ekonomik ve etkili serinleme çözümü sunan kule tipi vantilatör modelleri ortamı eşit seviyede, istenen düzeyde serinletir. Mutfak, salon, yatak odası, ofis gibi birçok farklı mekânda pratik kullanım sağlar. Şık tasarım ve güçlü performans özellikleriyle öne çıkan LfX-260W kule tipi vantilatör modellerinde beyaz, siyah ve gri renk seçenekleri mevcuttur. Yer kaplamayan ve istenen her yerde rahatlıkla kullanılabilen kule tipi vantilatör modelleri kumanda ile çalıştırılabilir. Zaman ayarı ile istenen saatler arasında açık tutulabilir. 90 derece dönebilen tasarım sayesinde bulunduğu ortamın her köşesini serinletir. Zarif ve sağlam Luxell soğutma cihazları yaz aylarında büyük rahatlık sağlar. Bütçe dostu fiyatlarla ekonomik serinleme çözümü sunan kule tipi vantilatör seçenekleri uzun yıllar kaliteli performansla çalışmaya devam eder. Garantili olan Luxell ürünlerimiz sorunsuz ve etkili soğutma teknolojilerine uygun fiyata sahip olma fırsatı sunar. Evde ya da iş yerlerinde ekonomik ve etkili soğutma teknolojilerine sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Luxell marka vantilatör modelleri şık tasarım farkıyla da öne çıkan ürünlerdir. Üç farklı renkte tercih edebileceğiniz kule tipi vantilatör modelleri son teknoloji donanım özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırır. İndirim ve kampanya avantajlarımızdan yararlanarak yüksek performans ile çalışan kaliteli ve pratik vantilatörleri sayfamızdan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR