Hakkımızda

1996 yılından bu yana ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan LUXELL, Türkiye’nin en köklü dayanıklı tüketim malları satıcılarından biri olarak ürün ve hizmet sunmakta ve Kayseri Organize Sanayi bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürünlerini Türkiye’nin her yerine sunmakta ve satış sonrası desteğiyle dayanıklı tüketim malları pazarında tercih edilen markalar içerisinde yer almaktadır.

Tüm Türkiye'de yaygın olan servis ağı aracılığıyla satış sonrası servis hizmetlerini yerine getirmektedir. Firma olarak belirlediği misyon ve vizyonuna uygun, değerlerine sahip çıkan ve büyüyen ağına ivme kazandırarak geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere hizmet vermektedir. Sektördeki gelişmelerin takibini yapan LUXELL A.Ş.; ankastre setler, set üstü ocaklar, ısıtıcı-soğutucu ürünler, mini ve solo fırınlar, küçük ev aletleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir.  Ürünlerinde kaliteyi hedef edinmiş olan LUXELL A.Ş. nin tüm ürünleri CE belgelidir. Ayrıca ürünleri TSE, SGS, LVD, EMC, RoHS gibi tüm güvenlik ve standartlarına uygunlukları dünyaca ünlü standart kuruluşları tarafından belgelenmiştir.Vizyon / Misyon

        

Vizyonumuz

Sektöründe müşteri beklentilerini şekillendiren, yenilikçi, rekabetçi ve gurur duyulan bir şirket olmak.

Misyonumuz

Yüksek kaliteli ve şık dokunuşlu ürünlerimizi, ulaşılabilir kılarak müşterilerimize evlerinde konforu yaşatmak.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.