Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin fabrika çıkış noktasına olan uzaklığına göre de kargo şirketi ortalama 2-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Çok Satan ürünlerin teslim süreleri stok durumuna göre farklılık göstermektedir. Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Eğer aldığınız ürün montaj hizmeti verilmeyen (küçük ev aleti vb...) bir ürün ise anlaşmalı kargo firması ile teslim edilecektir. Montaj hizmeti verdiğimiz büyük hacimli ürün ise teslimatı yine anlaşmalı olduğumuz kargo firması yapacaktır.  İstenir ise teslimattan sonra servis iletişim numaramızdan (0850 333 59 55) kurulum kaydı oluşturabileceksiniz, ürününüzün montajı da servislerimizce ücretsiz yapılacaktır. Teslimatınız tüm Türkiye için, 20 iş gününe kadar tarafınıza iletilmiş olacaktır.

"luxell.com.tr" on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR