Konvektör Isıtıcı

Isıtıcı sistemleri artık iç mekânlar kadar dış mekanlar için de sıklıkla tercih edilir. Bu açıdan da sunduğu avantajlar sebebi ile konvektör ısıtıcı sistemleri de oldukça sık tercih edilen ısıtıcı sistemlerinden birisidir. Bu sistemler doğal konveksiyon prensibiyle çalışır ve ısıtıcı da havayı doğal dolaşım yoluyla ısıtır. Oldukça avantajlı bir ısınma sistemi sunan bu elektrikli ısıtıcılar diğer ısıtıcı modellerine göre daha az elektrik harcar. Sayfamızda yer alan ısıtıcı sistemlerini inceleyerek ihtiyacınıza göre tercihler yapabilirsiniz.

Konvektör Isıtıcının Faydaları Nelerdir?

Konvektör ısıtıcı sunduğu faydalar açısından rahat ve kullanışlı bir kullanım sunar. Gürültü çıkarmaz ve alt yapıya ihtiyacı yoktur. Fişe takılarak kolaylıkla çalıştırılabilir. Taşınabilir olması da bir diğer avantajdır. Sıcak havayı yaymak için havadan başka bir şeye ihtiyaç duymayan konvektör ısıtıcı sağlıklı kullanım sunar. İdeal sıcaklığın ayarlanabildiği ısıtma sistemleridir. Yani ısıttığınız alanın belli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu tarz ısıtıcı modelleri sağlıklı, kullanışlı, güvenli, verimli ısıtma sistemleridir. Bulunduğu ortamı verimli ve etkin şekilde ısıtırlar ve oldukça da sessiz çalışırlar. Havayı kurutmaz ve zararlı ışınlar yaymazlar. Hafif ve taşınabilir olduğundan kullanışlıdırlar. Maliyeti düşük ısınma olanağı sunarken kolay arıza yapmayan ısıtma sistemlerindendir. Ortamı çok çabuk ısıtır ve ortamı çabuk ısıtır. Sadece havayla çalıştığından güvenlidir. Isıtma seviyelerine göre sıcaklık ayarı yapılabilir. Ayrıca bu tarz ısıtıcılar fiyat performans açısından da oldukça avantajlıdır.

Konvektör Isıtıcı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alan-performans açısından konvektör ısıtıcı doğru seçilirse istenen verimli kullanımı sunar. Öncelikle ne kadar alanı ısıtmak istediğinizi belirlemelisiniz. Kaç metrekarelik bir alanda konvektör ısıtıcı kullanacaksanız buna göre watt gücü ve petek dilim sayısı belirleyebilirsiniz. Hesabınızı yaparken metrekare başına 100 watt şeklinde yapabilirsiniz. Yani bu hesaba göre 12 metrekare bir alan için 1000 watt yeterli olur. Siz de ısıtacağınız alanının metrekaresine göre hesap yapabilirsiniz. Petek dilim sayısı da ısıtmayı etkiler. Daha büyük alanlar için daha çok dilimli konvektör bir ısıtıcı tercih edilmelidir. Teknolojik donanım özellikleri de seçiminizi etkileyecektir. Örneğin, 24 saat zaman ayarı olması ya da kumanda olması gibi özellikler artı özelliklerdir. Güvenilir, verimli ve çok kaliteli konvektör ısıtıcı modellerini sayfamızda arasında bulabilirsiniz. Watt gücü, dilim sayısı, teknik donanım gibi özelliklere göre ihtiyacınızı karşılayacak model seçimi yapabilirsiniz.

Konvektör Isıtıcı Nasıl Kullanılır

Çok pratik ısınma sistemleri olan bu tarz ısıtıcılar sağlıklı ve çok kolay şekilde çalışır. Elektrikle çalışan sistem, belli kademelerde ısıtma kontrolleri sunar. Fişe takılarak çalıştırılan ısıtıcıda güç düğmesi açma kapamayı sağlar. Yeni alınan ürünlerin kutusunda bulunan aparatlarla montaj yapılır. Isıtıcı ters çevrilerek tekerlekleri takılır. Sağlam olması için tekerlek takılırken vidalar iyice sıkılmalıdır. Montaj tamamlanınca ısıtıcı dik konuma getirilir. Isıtılmak istenen alana, sağlam şekilde yerleştirilir. Önünde arkasında havayı kapatacak engellerin olmamasına dikkat edilmelidir. Konvektör ısıtıcı fişe takıldıktan sonra güç düğmesiyle aktif hale getirilir. İstenen sıcaklık kademesi ayarlanır ve ısıtma işlemi başlar. Belli bir sıcaklıkta ortam ayarı yapılabilir. Kolay kullanım sunan ısıtıcı kullanılmadığı zamanlarda fişten çekilmelidir. Isıtıcının üzerine bir şey örtmemek gerekir. Kablolar da halıların altından geçirilmemelidir. Zaman ayarı olan modellerde ısıtıcıyı belli bir zaman dilimi çalıştırma olanağı vardır. Pratik, sağlıklı, kullanışlı, verimli çalışan konvektör ısıtıcı banyo gibi su bulunan ortamlarda çalıştırılmamalıdır. Kolay çalıştırıp kolay kapatabileceğiniz ısıtıcıyı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Konvektör Isıtıcı Modelleri

Luxell konvektör ısıtıcı modelleri en çok tercih edilen ürün seçenekleridir. Watt gücü, tasarım ve donanım olarak farklı alternatifler bulunur. Beyaz ve renk seçenekleri, minimal şık tasarımı tamamlayan alternatifler sunar. Uyun fiyat ve yüksek kalite performansıyla sunulan Luxell konvektör modellerinde farklı özellikler bulunur. Luxell Hc 2947 Konvektör Konveksiyonel Elektrikli Isıtıcı, 2500 watt gücünde ayarlanabilir termostat sistemine sahip bir modeldir. Bu modelin siyah ve beyaz renk seçenekleri vardır. Şık tasarım ve yüksek performans sunan donanım ile istenen ortam ısınma standartlarını sağlar. Luxell XC-195 HC 2947 2500 W Konvektör Konveksiyonel Isıtıcı ise iki kademeli termostat ayarı ve yüksek ısı kontrol sistemine sahip, şık tasarım ve güçlü performans sunan bir modeldir. Luxell modellerinde teknik donanım kalitesi yüksektir. 30 metrekareye kadar kapalı alanlarda mükemmel verimli ısınma olanağı sunar. Sayfamızda yer alan ısıtıcı modellerimiz arasından seçim yaparak az maliyetle yüksek verim alarak ısınabilirsiniz.

Konvektör Isıtıcı Fiyatları

En uygun fiyatlı, sağlıklı ve kullanışlı ısınma sistemi konvektör ısıtıcı kullanmaktır. İstediğiniz alanı istediğiniz sıcaklıkta tutmanızı sağlayan bu pratik ısıtıcılarımız ekonomik fiyat farkıyla sizi memnun eder. Çok uygun fiyatla satın alabileceğiniz ısıtıcılarımız yüksek verimlilik sağlar. Daha az elektrik harcayarak daha iyi ısınabilirsiniz. Luxell ısıtıcı modellerini ekonomik fiyat olanaklarıyla satın alabilir, uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Fiyatlar watt gücü, donanım ve tasarım özelliklerine göre değişse de en iyi fiyatları her zaman sayfamızda bulursunuz. Performans açısından yüksek performans kalite açısından yüksek kalite sunan ısıtıcı modellerimizi çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Isıtma alanınıza göre watt gücü belirleyerek alan-performans açısından avantaj sağlarsınız. 2500 watt olan konvektör ısıtıcı modelleri 30 metrekareye kadar alanı istenen standartlarda ısıtır. Ekonomik fiyat, verimli ısınma olanağı, şık tasarım ve uzun ömürlü teknoloji standartlarıyla Luxell ısıtıcı modellerini uygun fiyata alabilir, istediğiniz tasarruflu ısınma sistemine sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR