Kenya 250 gr. Çekirdek, Filtre, Espresso Kahve
Kenya 250 gr. Çekirdek, Filtre, Espresso Kahve

Kenya 250 gr. Çekirdek, Filtre, Espresso Kahve

Fiyat : ₺270,00(KDV Dahil)
 
 
 
DÜNYA KAHVELERİ / WORLD COFFEE
 
 
 
 
 
 
 
KENYA 
 
 
 
 
 
Kenya, dünya çapında kaliteli kahve üreticileri arasında yer almaktadır ve Kenya kahveleri, ünlü Afrika kahvelerinin en iyi örneklerinden biridir. Kenya kahveleri, genellikle yüksek rakımlı dağlık bölgelerde yetiştirilen kırmızı ve sarı renkli kahve çekirdeklerinden oluşur.
 
 
 
 

 

Kenya kahveleri, genellikle orta gövdeli ve yüksek asiditeye sahiptir. Bu kahvelerin karakteristik özellikleri arasında, parlak asidite, yüksek meyvemsi tatlar, çiçeksi ve baharatlı aroma notaları bulunur. Kenya kahveleri, filtre kahve, aeropress ve chemex gibi farklı demleme yöntemleriyle hazırlanabilir.
 
 

 

Kenya kahveleri, "AA" olarak bilinen büyük ve kaliteli çekirdekleri ile ünlüdür. Bu çekirdekler, özellikle büyük boyutları nedeniyle, kahvenin lezzetini daha iyi korur ve kahve tutkunları arasında çok popülerdir.
 
 

 

Kenya'da yetiştirilen kahve çeşitleri arasında SL28 ve SL34gibi çeşitler bulunur. Bu çeşitler, kahvenin tat ve aroma profiline farklılık katar. Kenya kahvesinin kalitesi, yetiştirilen çeşitlerin yanı sıra, yetiştirme yöntemleri ve işleme teknikleri ile de ilgilidir.
 

 

Kenya kahvesi, zengin ve canlı bir tat profili arayan kahve severler için mükemmel bir seçenektir. Bu kahve, yüksek kaliteli çekirdekleri, özel lezzet profili ve özel işleme teknikleri ile öne çıkar. Eğer siz de farklı bir kahve deneyimi arıyorsanız, Kenya kahvelerini mutlaka denemelisiniz.
 
 
 
 
 
  • Sipariş verirken " ÖĞÜTME TÜRÜ" varyantlarından size en uygun olanı seçerek sipariş verebilirsiniz.
 
 
 
 
 
  • " FİLTRE KAHVE " ve " METAL FİLTRE " seçimiyle; Filtre Kahve Makinesi, Chemex, V60 ve " Kağıt Filtreli" demleme yöntemlerine uygun olarak öğütülüp gönderilmektedir.
 
 
 
 
 
  • " French Press" Seçimiyle French Press demleme yöntemine uygun olarak öğütülüp gönderilmektedir.
 
 
 
 
 
  • " ÇEKİRDEK KAHVE" seçimiyle sadece Çekirdek kahve (öğütülmemiş) olarak gönderilmektedir.
 
 
 
 
 
  • " MOKAPOT " seçimiyl Mokapot gibi demleme ekipmanları için uygun olarak öğütülüp gönderilmektedir.
 
 
 
 
 
  • " COLD BREW " seçimiyle Soğuk Demleme yöntemlerine uygun olarak öğütülüp gönderilmektedir. Pratik soğuk demleme yöntemimizi mutlaka denemelisiniz.
 
 
 
 
 
prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu
 
Garanti
Ücretsiz Kargo
Kolay İade
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR