Güllü Aromalı Türk Kahvesi 250 gr
Güllü Aromalı Türk Kahvesi 250 gr
Güllü Aromalı Türk Kahvesi 250 gr
Güllü Aromalı Türk Kahvesi 250 gr

Güllü Aromalı Türk Kahvesi 250 gr

Fiyat : ₺225,00(KDV Dahil)

GÜLLÜ TÜRK KAHVESİ

 

TÜRK KAHVESİ ÇEŞİTLERİ; AROMALI TÜRK KAHVESİ 

Türk Kahvesi lezzetiyle birleşmiş nefis gül aromasının tadını alabilmeniz için, kahve üretim tesisimizde özenle seçilmiş çekirdeklerimizi özel kavurma tekniğimizle kavuruyoruz. Kahve çekirdeklerimizi ustalıkla gül aroması ile harmanlayıp taze taze paketleyip sizlere sunuyoruz.

Güllü Türk kahvesi, geleneksel Türk kahvesine hoş birçiçeksi dokunuş katmak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır. Yüksekkaliteli Arabica kahve çekirdekleri ile güzel bir gül kokusu bir arayagetirilerek özel bir karışım oluşturulmuştur.

 

Bu özel karışım, kahvenin yoğunluğu ve lezzetiyle güzel birşekilde bütünleşerek harika bir deneyim sunar. Güllü Türk kahvesi, özel birpişirme yöntemi ile hazırlanmalıdır. İnce çekilmiş kahve çekirdekleri, cezveiçinde özel olarak kaynatılır ve köpüklenene kadar karıştırılır.

 

Sonuçta elde edilen kahve, inanılmaz bir aroma ve lezzetesahiptir. Güllü Türk kahvesi, özellikle özel günlerde veya sevdiklerinize hoşbir sürpriz yapmak istediğinizde mükemmel bir tercihtir.

 

  • Aromalı Türk kahvesi, geleneksel Türk kahvesine özelaromaların eklenmesiyle hazırlanan bir kahve çeşididir.

 

  • Kahvenin yoğun aroması, özel aroma maddeleriyle birleşerekzengin bir tat sunar.

 

  • Bu özel kahve, öğütülmüş Türk kahvesi çekirdeklerikullanılarak hazırlanır ve özel aromaların eklenmesiyle lezzeti arttırılır.

 

 

Garanti
Ücretsiz Kargo
Kolay İade
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR