Kapat
Türkçe İngilizce


MUTFAĞINIZDAKİ KONFOR

Luxell ile mutfağınıza prestijli ve konforlu bir dokunuş yaratabilirsiniz. Luxell ürünlerimiz; modeli, kalitesi ve dayanıklı yapısı sayesinde siz değerli tüketicilere uzun yıllar kullanabilecek ürünler sunmaktadır.

Ankastre Setler

Tarz sahibi mutfakların başrolleri olan ankastre setler kadınların mutfaktaki büyük yardımcıları. Mutfaklara konforlu bir atmosfer ve profesyonel bir dokunuş sağlayan ankastre setler mutfakların olmazsa olmazı olarak tercih ediliyor. Bir sosyalleşme noktası haline gelen mutfaklarda fırın, davlumbaz, ocak üçlüsünün bir arada sunulduğu ankastre set modelleri sizlere rahatlığı yaşatıyor.

Sadece ankastre setlerle kalmayıp mutfağınızda konforu yakalayabileceğiniz ürünlerle de siz değerli tüketicilerimize farklı imkanlar sunuyoruz. Geniş iç hacim imkanı sunan 70 L maxi fırınımızdan 20 L hacmiyle mutfağınıza şirinlik katacak tini-mini fırınlara kadar hem geniş ailelerin hem de çekirdek ailelerin tercih edebileceği ürünlerimiz mevcuttur.

Vitroseramik ankastre ocağımız ile de yemeklerinizin pişirme ayarını yapıp kontrollü bir şekilde yemeklerinizi pişirebilirsiniz.

İçinizi ısıtacak Luxell marka ısıtıcıları keşfedin.

 

 

Takipte Kalın