Kapat
Türkçe İngilizce

Garanti Uygulamaları


    Montaj Süreci;

1.       Kurulum ve montaj hizmeti sunulan ürünlerde montaj işleminin gerçekleşeceği ortamda uygun koşullar (elektrik tesisatı,  ürünün yerleştireceği ortama olan uygunluğu, batarya montajı vs.) müşteri sorumluluğundadır. Montaj yaptıracağınız yer kuruluma hazır olmalı ve montaj için gerekli mesafeler uygun olmalıdır.
2.       Belirlenen montaj gününde, montaj yapılacak yer uygunsa bedelsiz montaj yapılır ancak montaj yeri hazır değil ve 24 saat önceden ilgili servise konu ile alakalı bilgi verilmediyse servisin 2. Ziyaretinde mesafeye bağlı olarak ücret karşılığında kurulum yapılır. 
3.       Ticari amaçla kullanılacak yerlere montaj yapılamaz.
4.       Servis tarafından kurulum hizmeti verilen ürünlerde ambalajlı olarak teslim aldığınız ürünün ambalajı servis tarafından açılarak yine servis tarafından kurulması gerekmektedir. 

5.       Montaj sonrası kullanılacak ek aksesuarların (Karbon filtre, Baca borusu, Filex hortum) bağlantıları servis tarafından bedeli karşılığında yapılmalıdır. 

 

    Arıza Durumunda;

1.       Alınan üründe gerçekleşen arıza kullanıcı kaynaklı olmadığı sürece ve garanti süresi dahilinde olduğu sürece ürünün onarımı servis tarafından ücretsiz olarak yapılır.
2.       Montajın servis tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.
3.       Arıza durumunda müşterinin kendisi tamir etmemelidir.
4.       Ürünün kullanım kılavuzuna göre kullanılmış olması gerekmektedir.
5.       Ürünün ev ortamında kullanılıyor olması ve herhangi bir ticari amaçla kullanılmaması gerekir.

6.       Arızanın garantili yapılması için üründe fabrikasyon hata olması gerekir.

 

 

 

Takipte Kalın